Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

 

Oferujemy urządzenia o bardzo dobrych parametrach oraz długiej gwarancji. Montaż odbywa się przez wykwalifikowanych pracowników posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia. Dodatkowo reakcja naszego serwisu wynosi 24 h!

Zapewniamy również całą dokumentację techniczną niezbędną do rozliczenia dotacji oraz do zgłoszenia instalacji w TAURON.

 

Obecnie realizujemy montaże instalacji fotowoltaicznych w ramach poniższych programów:

Projekt: „Łączymy z energią”

Projekt zakłada montaż instalacji OZE (Odnawialne Źródła Energii) w budynkach mieszkalnych na terenie 10 gmin Subregionu Zachodniego tj. Żory, Jastrzębie-Zdrój, Gmina Godów, Rybnik, Rydułtowy, Gmina Marklowice, Gmina Krzyżanowice, Pszów, Racibórz, Wodzisław Śląski.

Projekt „Gminy z dobrą energią”

Projekt zakłada wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła oraz montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych na terenie gmin Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego: Rydułtów, Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Rybnika, Żor, Jastrzębia Zdrój, Pszowa, Godowa, Gaszowic, Pietrowic Wielkich, Lubomi, Gorzyc i Mszany.

Program „Mój Prąd”

Program przeznaczony jest dla osób fizycznych z całej Polski wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Dofinansowanie realizowane jest w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

 

W ramach w/w projektów wykonaliśmy już kilkaset instalacji.

Firma Ensol jest OEM-wym producentem kolektorów słonecznych, grup pompowych, systemów do CO oraz generalnym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych.

ul. Piaskowa 11, 47-400 Racibórz

32 415 00 80

sales@ensol.pl

Pn-Pt: 07:00 do 16:00